بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران تخصص لازم برای جراحی های پلاستیک دارد .جراح پلاستیک قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاح را انجام دهد. همچنین با کمک این علم می توان برخی از بدشکلی ها و نواقص برخی از قسمت هایی از اعضای بدن را اصلاح کرد. با انتخاب  بهترین جراح پلاستیک می توان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت.

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک کیست و چه می کند؟

جراح پلاستیک فردی است که در ابتدا به گذراندن مقطع پزشک عمومی مشغول بوده و در ادامه با توجه به علاقه و نیاز جامعه امروزی به ادامه تحصیل در حوزه تخصصی جراحی پلاستیک پرداخته  ومشکل و نقص بسیاری از بیماران و افراد نیازمند را در قسمت های مختاف بدن رفع می کند

بهترین جراح پلاستیک تهران با اخلاق، انصاف و گشاده رویی از بیماران خود استقبال کند و تمام تلاش خود را برای نتیجه دهی مطلوب در عمل های جراحی خود به کارگیرد.، صرفاٌ تنها  منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد  و به بیماران و وضعیت جسمی و روحی آن ها نیز توجه می کند تا بتواند به یک پزشک متخصص محبوب بدل شود.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران

همانطور که گفته شد انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز برای افرادی است که قصد بهبود مشکلات ظاهری خود را دارند. لذا برای موفقیت در این کار می توانید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

ابتدا به کمک جستجو در گوگل و وبسایت های معتبر یا حتی با پرس و جو از اطرافیان و آشنایان خود می توانید یک لیست از بهترین جراحان پلاستیک تهیه نمایید.

با تحقیق و تفحص در مورد هر یک به صورت جداگانه و با درنظر گرفتن فاکتورهایی مثل خدماتی که انجام می دهد وبا توجه به  محل زندگی خود لیستی از چند جراح مورد نظر خود انتخاب کنید.

سپس به مطب آن ها مراجعه نموده و با پزشک مورد نظر مشاوره نمایید. با این کار نسبت به بسیاری از ویژگی های او آگاه خواهید شد.

همچنین می توانید با بیماران و مراجعه کنندگانی که در مطب حضور دارند صحبت نموده و از میزان رضایت آن ها مطلع شوید.

چه نکاتی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران حائز اهمیت است؟

در اینجا به برخی از نکات مهم ولازم برای شناسایی بهترین جراح پلاستیک در تهران اشاره شده است

-بررسی اسناد و مدارک تحصیلی و پژوهشی در زمینه تخصص مورد نظر و تعداد پژوهش های معتبر در این زمینه

-تعداد جراحی های موفقیت آمیز در زمینه جراحی موردنظر

– میزان تجربه و مهارت بالای پزشک در انجام عمل جراحی

-ارزیابی سطح آمادگی های جسمی و روحی پزشک مربوطه

انجام جراحی پلاستیک برای چه کسانی مناسب است

-افرادی که نواقص موجود در بدن آن ها موجب بروز اختلال در زندگی عادی آن ها شده است.

-کسانی که به سبب داشتن این مشکلات دچار آسیب های روحی و کاهش اعتماد به نفس گردیده اند.

-اشخاصی که میل به تغییر و زیباتر شدن دارند.

بهترین جراح پلاستیک در تهران

در هنگام انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران توصیه های زیر توجه کنید

-جراح باید تجربه و تبحر کافی در زمینه انواع جراحی پلاستیک را داشته باشد .

-جراح باید اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

-جراح باید با بیمار صادق باشد و در صورتی که فرد شرایط لازم برای جراحی را ندارد به او بگوید

برخی از خدمات بهترین جراح پلاستیک تهران

– جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی

-جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

-جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

– تمامی جراحی های مرتبط با سینه مانند پروتز سینه یا بزرگ کردن سینه ، ماموپلاستی یا ، کوچک کردن سینه ، ماستوپکسی یا لیفت سینه

-انواع روش های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک ، لیپولیز و غیره .

-جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

-جراحی چانه شامل کوچک کردن چانه یا بزرگ کردن چانه .

جراحی های که بهترین جراح پلاستیک در تهران انجام می دهد

جراحی شکم

یکی از قدرتمندترین عمل های جراحی که سبب سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم های شل و افتاده به حالت اولیه می شود، جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی می باشد که نیاز به شکاف بزرگ در اطراف شکم دارد واسکار باقی مانده بعد از جراحی  آن که افتادگی بیشتری دارند بزرگ خواهد بود.این جراحی در افرادی که میزان افتادگی شکم آن ها کم تر است ، دارای برش کمتر و جراحت مختصر تری است که تنها زی شکم را در گیر می کند.

جراحی افتادگی پلک

در افتادگی پلک بزرگسالان از عمل جراحی افتادگی پلک (با یا بدون بلفاروپلاستی) استفاده می شود که اکثرا تحت بی حسی موضعی توسط جراح پلک  انجام خواهد شد.

جراحی بینی

جراحی بینی با اهداف متفاوتی انجام می شود گاهی فردی با مشکلات تنفسی و انسدادی بینی خود مواجه است یا بویایی او به هر دلیلی دچار مشکل شده و خواهان اصلاح عملکرد بینی خود می باشد.برای این منظور جراحی بینی  بهترین گزینه درمانی برای این افراد می باشد . اما در کشور ما اکثر مراجعان و داوطلبان جراحی بینی در پی اصلاح فرم و شکل بینی خود می باشند و توجه آنها به  زیبایی این عمل بیش از عملکرد آن است . واگر فرم بینی از زیبایی مورد نظر برخوردار شد ، رضایت کامل خود را از نتایج جراحی بینی اعلام داشته و از موارد دیگر چشم پوشی خواهند کرد.

چگونه یک جراح جراحی پلاستیک صورت پیدا کنم؟

یک متخصص جراحی پلاستیک صورت می تواند جراح گوش حلق و بینی و یا جراح پلاستیک باشد  که علاقه ویژه‌ای به جراحی پوست صورت دارد.

یک جراح باتجربه وماهر سابقه های قبلی بیمار را می خواهد که در اختیار داشته باشد  به شما بهترین مورد را توصیه می‌کند. بیماران بایستی محتاط باشند تا به وسیله پزشک هایی که تجهیزات به روزی دارند ، وسوسه نشوند بلکه باید  بیشتر بر این نکته تمرکز کنند که پزشکی را انتخاب کنند که دارای مهارت‌، تجربه و تخصص ضروری برای انتخاب بهترین روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد.


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *