آغاز فرآیند انتخاب نشان تجاری برتر سال و نخستین جایزه ویژند کشور

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز فرآیند ارزیابی و انتخاب نشان تجاری برتر سال خبر داد.

آغاز فرآیند انتخاب نشان تجاری برتر سال و نخستین جایزه ویژند کشور

به گزارش پاتایا تایلند استان سمنان ، حمیدرضا طحان با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش مشارکت بخش خصوصی در توسعه و جهش تولید در سال 1403 ، فرآیند انتخاب نشان تجاری ( برند ) برتر سال آغاز و طی این فرآیند کلیه کسب و کارهای فعال در سراسر کشور امکان ارزیابی در فرآیند انتخاب ویژند برتر سال را خواهند شد.

وی با اشاره اینکه هدف اصلی این جایزه ، نزدیک کردن قابلیت‌های رقابتی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی به استانداردهای جهانی است ، تصریح کرد: این فرآیند براساس مصوبات کمیسیون ملی برند و ذیل تکالیف آئین نامه اجرایی ماده 8 قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور برگزار می شود و فرصت مناسبی است تا کلیه کسب و کارهای فعال در سطوح کوچک ، متوسط ، بزرگ و کلان امکان حضور و ارزیابی را داشته باشند.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت استان سمنان ضمن دعوت از فعالان و بنگاه های اقتصادی استان جهت حضور در این فرآیند گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.vizhandaward.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام نمایند.

حمیدرضا طحان ادامه داد: پس از طی مراحل ارزیابی و رتبه بندی ، برگزیدگان هریک از سطوح ذکر شده در همایشی که در مهرماه سالجاری و با حضور مقامات عالی رتبه کشوری برگزار می گررد معرفی و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.