بهترین سریال‌های جدید تیر و مرداد که نباید از دست بدهید

حماسه، مبارزه، سفر در زمان، معما و فانتزی؛ همۀ این‌ها را می‌شود در بهترین سریال‌های ماه جولای پیدا کرد. در اینجا فهرستی از سریال‌های مورد انتظار این ماه را ملاحظه می‌کنید.

بهترین سریال‌های جدید تیر و مرداد که نباید از دست بدهید

به گزارش پاتایا تایلند، از اولین حضور ناتالی پورتمن در یک سریال تلویزیونی تا یک سفر شگفت‌انگیز در زمان؛ از یک درام معمایی و جنایی جذاب تا سرنوشت خونین گلادیاتورها در روم باستان؛ ماه میلادی جولای برای سریال‌بین‌های حرفه‌ای پر از داستان‌های جذاب و ماجراجویی‌های مسحورکننده است.

به گزارش فرادید؛ در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌های تلویزیونی را ملاحظه می‌کنید که پخش آن‌ها در طی یک ماه آینده آغاز خواهد شد.

راهنمای یک دختر خوب برای قتل (A Good Girl’s Guide to Murder) این سریال داستان پیپ فیتز-آموبی (با بازی اما مایرز) را روایت می‌کند. پیپ، دانش‌آموزی است که تصمیم می‌گیرد تا حقیقت پشت یک قتل-خودکشی را که پنج سال پیش مدرسه‌اش را تکان داده است کشف کند. زین اقبال نقش دوستش راوی را بازی می‌کند که برادرش مظنون به قتل بوده و آنا ماکسول مارتین نیز نقش مادر فهمیده پیپ را ایفا می‌کند.

سانی (Sunny) این سریال با ترکیب موضوع داغ هوش مصنوعی با یک داستان معمایی، داستان سوزی ساکاموتو (با بازی رشیدا جونز) را روایت می‌کند. سوزی، یک آمریکایی ساکن ژاپن، پس از مرگ همسر و پسرش، از شرکت فناوری همسرش یک ربات همراه به نام سوانی دریافت می‌کند. سانی ربات پرحرف و همه‌چیزدانی است که به سوزی در تحقیق درباره حوادث عجیب پیرامون مرگ خانواده‌اش کمک می‌کند.